שירותים נוספים

מלבד סדנאות אפיה יומיות, קורסים מקצועיים ועריכת אירועים סגורים וסדנאות גיבוש, בית הספר הקולינרי על שם גל בוכניק מציע שירותים נוספים.

את בית הספר הקולינרי בחיפה הקמתי מתוך שאיפה לעודד צמיחה והתפתחות בתחום לימודי הקונדיטוריה וסדנאות האפייה בארץ. החלום נרקם במשך שנים, וכיום אני זוכה להגשים אותו כשלצדי עומדים הידע המקצועי הרחב והניסיון שרכשתי במהלך יותר מ-20 שנות עשיה ולמידה בארץ ובעולם.

את הידע הזה אני רוצה להעביר אליכם

אני שואב הנאה וסיפוק גדולים מהעיסוק בתחום הקונדיטוריה והאפייה, ושואף לשמור על המאפיינים הייחודיים של העסק, הכוללים הקפדה על תורת החומרים המקובלת וכללי הקולינריה המקצועיים, לצד גירוי מחשבתי ויציאה מן הקופסא.

בשנים האחרונות אני מעביר סדנאות אפייה ברחבי הארץ, בהן אני מלמד טכניקות ושיטות עבודה ייחודיות שרכשתי עם השנים, ומספק גם שירות ייעוץ עסקי וקולינרי לחברות גדולות ולעסקים בתחילת דרכם.

שירותי ייעוץ ופיתוח

לצד בית הספר הקולינרי בחיפה, ניתן לשכור שירותים נוספים, כגון: ייעוץ עסקי וקולינרי, פיתוח מתכונים והכנת פרזנטציות עסקיות. במהלך הייעוץ נעבוד על הקניית כלי עבודה נכונים, כיצד יש לחשב פוד קוסט במטרה לשמור על רווחים ובאילו עזרים וכלים מקצועיים ניתן להיעזר כדי לאפשר פיתוח עסקי וצמיחה עתידית.

שירותי הייעוץ ניתנים בהתאמה אישית, על פי הצורך המשתנה של כל לקוח והמטרות שרוצים להשיג בהמשך הדרך.

השכרת כיתה בבית הספר

במקום קיימים שתי כיתות גדולות אחת מהם פתוחה להשכרה לקהל הרחב לכל מעבירי הסדנאות או להשכרה לאירועים פרטיים סגורים

מי קהל היעד?

ענף הקונדיטוריה נחשב לאחד התחומים הנחשקים ביותר בשוק הישראלי והבינלאומי, אך כדי להיות חלק מעולם זה, לא מספיק לדעת איך לאפות, לבשל וליצור. צריך לרכוש כלים מקצועיים שיעזרו לכם לפתח את העסק ולהוביל אותו למחוזות חדשים, תוך שמירה על מאזן רווחים והגדלת היקף השירות.

קהל היעד שלי אלו הן כל החברות המעוניינות לפתח מתכונים מוצלחים, להכין פרזנטציות ולהשכיל ללמוד מן הידע הרחב שצברתי, בתחום העסקי עם דגשים מעולם הקולינריה או קונדיטורים המעוניינים להעביר סדנאות וצריכים כיתה מאובזרת לשם כך.

אני מאמין שבאמצעות ייעוץ קולינרי נכון והקניית כללים לפיתוח עסקי, תוכלו גם אתם לצמוח ולשגשג. אם אתם רוצים לראות את עצמכם שותפים למהפך החם והנחשק ביותר בישראל ובעולם ולהצליח, אני מזמין אתכם ליצור עמי קשר ולקבל פרטים נוספים.