סדנאות

סדנאות אפיה וקורסים

בית הספר הקולינרי על שם גל בוכניק בחיפה, מציע מגוון רחב של סדנאות אפיה וקורסים.

אוהבים לארח ולהרשים עם מאפים וקינוחים מרהיבים? מכורים לריח האפייה העולה מן התנור? נמשכים למטבח ולא חוששים לנסות מתכונים חדשים? עכשיו תוכלו לקחת את התשוקה שלכם למטבח צעד אחד קדימה.

הירשמו לקורסים וסדנאות אפיה בבית הספר הקולינרי על שם גל בוכניק!

בית הספר הקולינרי על שם גל בוכניק הוקם במטרה לאפשר לכל חובבי האפייה והקונדיטוריה להשתלם ולרכוש ידע מקצועי, בסדנאות חווייתיות. אנו מציעים לכם מגוון רחב של קורסים וסדנאות אפיה יומיות.

מידע נוסף אודות הקורסים והסדנאות

הסדנא מותאמת לרמת המשתתפים ומתקיימת בכיתה חדישה ומאובזרת. משך הסדנה הוא כ-5 חמש שבסיומן כל אחד יוצא עם חוברת מתכונים ומארז דקורטיבי המכיל את תוצרי הסדנא שהוא הכין. ניתן להירשם לסדנא אחת או ליותר, ולהשתתף בפעילויות העשרה נוספות שבית הספר מקיים.

פעילויות העשרה

לצד הסדנאות היומיות והקורסים המקצועיים, בית הספר מקיים גם הרצאות וסדנאות בהשתתפות אומנים בתחומים שונים ושפים מובילים. לקבלת פרטים נוספים אודות תאריכים והרשמה, ניתן להתעדכן באתר או בטלפון.

עכשיו זה הזמן שלכם

עד היום ערכתם ניסיונות במטבח ולמדתם מהסבתא או דרך תכניות בישול ואפייה. עכשיו זה הזמן שלכם ללמוד בצורה מקצועית, להתפתח ולגלות עולם שלם של אפייה וקונדיטוריה. אנו נעניק לכם את הידע התיאורטי, הכלים, המתכונים ושיטות עבודה ייחודיות שפותחו על ידנו. במהלך הסדנא תתנסו באופן פעיל ביישום הידע שלמדתם ובהכנת מתכונים רבים.

רוצים לברר פרטים נוספים? להירשם לאחד הקורסים? בית הספר נמצא ברחוב ההסתדרות 20 צ'ק פוסט חיפה, ונשמח לתת לכם מענה גם דרך הטלפון או בטופס השארת הפרטים למטה.

מבחר הסדנאות שלנו

שמרים כרוך חיפה

3.6

קינוחים מושחתים חיפה

10.6

שמרים בסיסי חיפה

15.6

קינוחים אישיים חיפה

22.6

שמרים כרוכים הרצליה

24.6

עוגות ראווה הרצליה

29.6

תמונות מהשטח

 << דפדפו  >>